Privaatsuspoliitika

Küpsised

Veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks salvestab blogi mõnikord Teie seadmesse väikseid andmefaile – nn küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab kasutaja arvutisse või mobiilseadmesse, kui kasutaja külastab minu blogi. See võimaldab veebisaidil jätta meelde kasutaja toimingud ja eelistused teatud ajavahemikuks. Minu blogi võib kasutada küpsiseid ja küpsistele sarnaseid vahendeid kasutajakogemuste parandamiseks. Küpsiseid võivad kasutada ka kolmandad osapooled, kelle teenuseid ma kasutan.

Kasutaja võib küpsised kas kustutada või blokeerida, kuid sellisel juhul ei pruugi kõik veebisaidi funktsioonid toimida nii, nagu ette nähtud. Seda lehte lugedes nõustub Kasutaja, et blogi kasutab küpsiseid.

Google Analytics

Dagi Aiablogi kasutab Google Analytics´it, veebianalüüsi teenust, mida pakub Google. Google Analytics kasutab küpsiseid, faile, et analüüsida, kuidas Kasutaja veebilehte kasutab.

Kasutaja saab küpsiste salvestamise Kasutaja arvutisse veebilehitseja sätetega keelata, kuid sel juhul ei saa Kasutaja kodulehekülje kõiki funktsioone täies ulatuses kasutada.

Lisaks on Kasutajal võimalik küpsistel keelata veebisaidi kasutamise kohta kogutud andmete (sh IP-aadress) edastamist Google’ile ja nende andmete edasist töötlemist Google’i serverites. Selleks peab Kasutaja järgmiselt veebisaidilt vastava veebilehitseja lisa alla laadima ja selle installeerima: tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Huvipõhine reklaam (DoubleClick DART küpsis)

Dagi Aiablogi võib näidata veebilehel kolmandate osapoolte vahendusel reklaame.

Google kasutab DART küpsiseid, et näidata Kasutajale reklaame, mis on Kasutajale asjakohased ning et parandada kampaania tulemuslikkuse aruandlust ja vältida nende reklaamide näitamist, mida kasutaja on juba näinud.

Kasutajad võivad loobuda huvipõhiste reklaamide näitamisest, külastades Google reklaamiseadete lehekülge:

Minge lehele http://www.google.com/settings/ads/anonymous.
Nihutage “Teie huvidel põhinevad reklaamid” asendise “VÄLJAS”
Kinnitage oma valik.
Lisainfot reklaamide kohta leiate aadressilt: http://www.google.com/policies/technologies/ads/.

Google Adsense

Dagi Aiablogi võib kasutada Google Adsense’i. Google Adsense võrgustikku kasutavad kolmanda osapoole reklaamijad või reklaamivõrgustikud kasutavad tehnoloogiat, mis saadab reklaamid ja lingid otse Kasutaja veebilehitsejasse. Neile edastatakse Kasutaja IP-aadress. Kolmandate osapoolte reklaamivõrgustikud kasutavad ka teisi tehnoloogiad (näiteks küpsised, javascriptid), et mõõta reklaamide efektiivsust ja neid personaliseerida.

Dagi Aiablogil puudub juurdepääs või kontroll nende küpsiste üle, mida kasutavad kolmanda osapoole reklaamijad.

Kasutaja peaks konsulteerima kolmanda osapoolte reklaamijatega, et saada lisainfot nende privaatsuspoliitika kohta, kuidas teatud juhtudel mitte edastada oma informatsiooni neile.

Kui Kasutaja soovib küpsiseid blokeerida, saab seda teha läbi veebilehitseja seadete. Rohkem infot küpsiste seadistamiseks leiab Kasutaja enda poolt kasutatava veebilehitseja kodulehelt.

Pin It on Pinterest